Hudební skupina Leon a Hanka Hudba na svatbu Opava
Hudba na svatbu, ples, oslavu – Praha, Opava, Ostrava
Hudba na svatbu Opava Leon a Hanka

Členy této hudební skupiny jsou Leon (zpěv, klávesové nástroje) a Hanka (zpěv). Rádi Vám zahrajeme k tanci i poslechu. Vystupujeme na plesech, svatebních hostinách, tanečních zábavách, podnikových večírcích, narozeninách a jiných společenských akcích.

Náš repertoár je velmi široký, takže se dobře pobaví mladší i starší generace. Hrajeme ty nejznámější české a zahraniční skladby ze žánru popu, rocku, rock n rollu, country ale i známé hity z filmů, pohádek pro děti a podobně. Na své si přijdou také milovníci dechovky a společenských tanců, jako je například tango, chacha, samba, rumba, mambo a podobně.

Bez problému můžeme ozvučit kvalitní aparaturou větší sály, či venkovní prostory. Na větších akcích s námi hraje i náš kamarád a hudební kolega Pavel Glogar, který se hudbě a divadlu věnuje již od 6 let, a nyní působí na ZUŠ a konzervatoři v Olomouci jako pedagog.

V rámci vystoupení pořádáme také nejrůznější hry a soutěže, dražbu nevěstina podvazku, vybírání peněz do střevíčku, či tombolu.

Vystupujeme po celé ČR, ale převážně v Opavě a okolí.

Hudba na svatbu Opava Leon a Hanka

This message is only visible to admins.
Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error
Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Type: OAuthException